ASKERLERİMİZE MANEVİ DESTEK…

          Valimiz Nusret DİRİM’in talimatıyla Vakfımız bünyesinde kurulan Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim almakta olan kadın kursiyerlerimiz ile Bartınlı Kadınlarımız Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde mücadele eden askerlerimiz  için bere ve atkı ördüler.

 

         Sınırdaki Mehmetçiğe gönderilmek üzere hazırlanan ve Bartınlı Kadınlarımızın ördüğü  atkı ve bereler, Afrin bölgesinde yürütülen harekâta katılan askerlerimize gönderilmek üzere düzenlenen programa katılan Vali Nusret DİRİM, “Afrin Bölgesinde geleceğimiz için, istikbalimiz için vatanımızın bekası için cansiperane bir şekilde mücadele eden kahraman askerlerimizle Bartın halkının birlikte olduğunu,  yüreklerinin onlarla birlikte attığını,  onlara sevgi ve desteklerini ifade etmek üzere Bartınlı hanımefendilerin ve Vakfımızda eğitim gören hanımefendilerin hazırladıkları paketleri Afrin’deki Mehmetçiğe iletilmek üzere teslim aldık. Bu duyarlılıkları için şükranlarımızı sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinde halkımızın duyarlılık içinde olduğunu memnuniyetle görüyoruz. Bartın halkının bu desteği Mehmetçiğimize moral olacaktır. Biz de en kısa süre içerisinde  Mehmetçiğimize ulaştıracağız.” dedi.

         Programda Garnizon Komutanı, Vakıf Müdürümüz ile Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim alan kadın kursiyerler ve  eğitmenler hazır bulundu.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama