SOSYAL SOSRUMLULUK PROJELERİNE DESTEĞE DEVAM EDİYORUZ…

     Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu tarafından; İhtiyaç sahibi ailelere, çocuklara, okullara ve köylere kıyafet, kırtasiye ve gıda kolisi gibi yardım malzemeleri alabilmek adına konser programı organize edilmiştir.

      Organize edilen konserde Aysel YAKUPOĞLU, İbrahim ÖZEL ve Ehl-i Keyf sahne aldı. Vakfımız tarafından organizasyonun duyurulması, iletişimin ve katılımın sağlanması yönünde gerekli destek sağlanmıştır.

     Vakfımız 3294 sayılı kanun gereği Dezavantajlı gruptaki ailelere yapılan yardımların yanı sıra Sosyal Sorumluluk Projelerinde de destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda yapılan organizasyona Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner ÇETİN, Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem ALTUNOK ve Vakıf Personelleri katılarak Genç Gönüllüler Topluluğu gönüllülerinin bu anlamlı günlerinde yanlarında olduğumuzu gösterdik.

     İlerleyen zamanda düzenlenecek olan organizasyonlarda ve projelerde de Vakfımızca gerekli desteği sağlanmaya devam edecektir.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama