SİZLER HEPİNİZ GELECEĞİN BİR GÜLÜ, YILDIZI, BİR MUTLULUK PARILTISISINIZ…

Vakfımız bünyesinde kurulan Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim alan 4-6 yaş gurubu okul öncesi ve ortaokul öğrencileri 23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşku ile kutladı.

Kültür Merkezinde yapılan kutlama programına Uzm. Dr. Beyhan GÜNER, Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, İl Müdürleri, vakıf personeli ve öğrenci velileri katıldı.

ATATÜRK’ün “Küçük hanımlar, küçük beyler. Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı ve bir mutluluk parıltısısınız. Memleketi asil aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” sözünden ilham alarak büyük bir özveri ile çalışan çocuklar hazırlanan programda, şiir, dans, koro gösterileri yaparak yeni nesilde var olan ışığı bir kez daha gözler önüne serdiler.

Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı gün olan 23 Nisan’ ı kutlama programı toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama