OYUNCAK KÜTÜPHANEMİZ İLİMİZDEKİ TÜM ÇOCUKLARA HİZMET VERİYOR

     Vakfımız bünyesinde faaliyet göstermekte olan Oyuncak Kütüphanemizde ailelerimizden gelen talepler üzerine düzenlemeler yapıyoruz. Vakfımız yardımlarından yararlanmakta olan ailelerimizin 0-6 yaş çocuklarının sağlıklı gelişimlerinin takip edilmesi, her çocuğa sağlıklı bir şekilde büyümesini ve gelişmesini sağlayacak oyuncaklar ile oyun oynama imkânı sağlanması, çocukların kendi yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olması, çocukların oyuncaklara ekonomik ulaşımlarının sağlanması, oyunun önemini artırarak çocukların sosyal yaşamlarını zenginleştirmek, çocuklarımızın teknoloji (internet, akıllı telefon, tablet) bağımlılığı ile erken temasını önlemek ve gelişimlerini olumsuz etkileyen durumlardan uzak tutarak kaliteli zaman geçirmelerini, çocuklarımıza kütüphane kültürünün erken yaşta yerleşmesinin sağlanması

cialis uk

, eğitimde fırsat eşitliğini sağlayacak dezavantajlı konumdaki ailelerin çocuklarının sosyal gelişimlerine ve eğitimlerine destek olacak alternatif ortamların hazırlaması amacıyla açılan Oyuncak Kütüphanemizde yapılan yeni düzenleme ile artık Bartın İlinde ikamet etmekte olan tüm ailelerimizin 0-6 yaş çocukları yararlanabilecektir. Kütüphanemizdeki atölye çalışmalarımız kontenjanla sınırlı olduğundan sorun yaşanmaması için önceden randevu almanızı rica ediyoruz.

 

     Aynı zamanda oyuncak kütüphanemizde çocuklarımızın yararlanması için kullanılabilecek durumda olan veya hiç kullanılmamış oyuncaklarınızı da bağış olarak almaya devam ediyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama