MİNİKLER DOĞAL AFETLERE HAZIR…

         Valimiz Nusret DİRİM’ in talimatıyla Vakfımız bünyesinde kurulan Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu İl Müdürlüğü Usta Öğretici finansmanıyla desteklenen Proje Uygulama Eğitim Merkezimizde eğitim alan 4-6 yaş grubu okul öncesi öğrencilerimiz “Kurumları Tanıyalım” projesi kapsamında İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, Vakıf Personellerimiz ve Öğretmenlerimiz katıldı.

 

         Ziyarette AFAD İl Müdiresi Nurhan DOĞRUÖZ çocuklarımızı kapıda karşılayarak kendi el becerileri ile yaptıkları çiçek buketini kabul etti. Çocuklarımızı çok amaçlı salonlarına aldıktan sonra AFAD Personeli Cengiz YILDIZ çocuklara AFAD’ın açılımını, işlevlerini, doğal afet anında yapılması gerekenleri ve aranması gereken numaraları anlatıp, deprem tatbikatı yaptırdı. Devamında kurum bahçesine inilerek kurum araçları ve kullanılan malzemeler tanıtılarak, çocukların soruları cevaplandı.

         Vakıf Müdürümüz GÜLER’i odasında ağırlayan DOĞRUÖZ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocuklarımıza ikramdan sonra hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret sona erdi.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama