MİNİKLER AMBULANSLA TANIŞTI

Vali Sinan Güner ve eşi Hanımefendi Uzm. Dr. Beyhan Güner’in takibinde faaliyetlerine devam eden Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kurulan Oyuncak Kütüphanesi’nde 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında  “ minik 112 etkinliği” düzenlendi.

Etkinliğe Hanımefendi Uzm.Dr. Beyhan Güner, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ebru Baycık Gürbüzerol, Kabagöz İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile proje merkezinde eğitim gören minikler katıldı.

Miniklere yönelik hazırlanan 112 etkinliğinde, öğrencilere acil durumlarda nasıl hareket edilmelidir?, 112 ne zaman aranmalıdır ve hangi bilgiler verilmelidir? konularında bilgiler verilerek Ambulans içerisini görmeleri sağlandı. Etkinlikte minikler ambulansın içini de gezerek meraklarını giderecek bilgiler edindiler.

Kabagöz  İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri düzenlenen etkinlik için Hanımefendi Uzm.Dr. Beyhan Güner ve 112 Ekibine teşekkür etti.

Hanımefendi Uzm.Dr. Güner tarafından öğrencilere çocuk sağlığı ile ilgili farkındalık oluşturacak çeşitli hediyeler verilmesinin ardından program toplu fotoğraf çekimi ile  sona erdi.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama