İLMEK İLMEK MUTLULUK ÖRMEYE DEVAM EDİYORUZ…

         Valimiz Nusret DİRİM’ in talimatıyla Vakfımız bünyesinde kurulan Proje Uygulama Eğitim Merkezimizde eğitim almakta olan kadın kursiyerlerimiz ve Bartınlı kadınlarımız köy okullarındaki çocuklarımızı kış mevsiminde soğuktan korumak amacıyla düzenlenen “İlmek İlmek Mutluluk Örüyorum” projesi kapsamında ikinci kez atkı ve bere ördüler.

         Kadınlarımız tarafından örülen atkı ve berelerimiz ile çocuklarımızın o minicik yüreklerine dokunmak, ilmek ilmek sevgimizi onlara işlemek amacıyla gerçekleştirilen Proje kapsamında Kozcağız Belediyesine bağlı Sülek Birleştirilmiş Sınıf İlkokulunda öğrenim görmekte olan öğrencilerimiz ile bir araya geldik.

 

         Valimiz Nusret DİRİM’in eşi Burcu DİRİM, İl Emniyet Müdürü Ogün VURAL’ın eşi Arzu VURAL, Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, Vakıf Personelleri, Eğitimcilerimiz, Sülek İlkokulu Öğretmenleri ve öğrencileri katıldığı programda çocuklarla sohbet edilmesinin ardından istedikleri şekillerde yüz boyaması yapılıp, eğitimcilerimiz tarafından verilen mini konser ve eğitici oyunlar ile eğlenceli zaman geçirmeleri sağlandı.

        Burcu DİRİM Sülek İlkokulu’nda açılan el işi kursuna katılan kadınlar ile sohbet edip yaptıkları el emeği işler ile yakından ilgilenerek kendisi de bir örnek çalışma gerçekleştirdi.

       Program sevgi dolu gözlerle bakan minik kalplere hediyelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

       Ardından Kozcağız Merkez 4-6 yaş Kur’an Kursu’na geçen Burcu DİRİM eğitim almakta olan öğrencilerle tek tek ilgilenerek durumları hakkında öğretmenlerinden bilgi aldı ve incelemelerde bulundu.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama