GELECEK NESİL BAYRAMINI KUTLUYOR…

           Valimiz Nusret DİRİM’ in talimatıyla Vakfımız bünyesinde kurulan Proje Uygulama Eğitim Merkezimizde eğitim alan 4-6 yaş grubu okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutladı.

      Kültür Merkezi Küçük Salonda yapılan kutlama programına Valimiz Nusret DİRİM, Eşi Burcu DİRİM, Rektör Orhan UZUN’un Eşi Hatice UZUN, Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut ŞAHİN, İl Müftüsü Mahmut GÜNDÜZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat DURSUN, Vakıf Personellerimiz, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Velilerimiz katıldı.

      Atatürk’ün “ Küçük hanımlar, küçük beyler… Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymeti olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.” Sözünden ilham alarak büyük bir özveri ile çalışan çocuklarımız programda; şiirler okuyup, oratoryo, dans, koro gösterileri yaparak yeni nesilde var olan ışığı bir kez daha gözler önüne serdiler.

     Çocuklarımız program içerisinde yer alan slayt sunumunda yer alan videoda “Bu güzel günün hazırlanmasında emeği geçen, bizlere bu fırsatı veren Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz. Sizleri minik yüreklerimizde kocaman seviyoruz. İyi ki varsınız.” diyerek teşekkürlerini ilettiler.

  Karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gün olan 23 Nisan’ı kutlama programı çocuklarımızın bayrak gösterisi ile toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama