DEMOKRASİ VE BİRLİK BERABERLİK GÜNÜNDE TEK YÜREK OLDUK…

       15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü milletimizin destan yazdığı, Milli Mücadele döneminden bu yana milletin kuvvetini ve gücünü tekrar gösterdiği günlerden bir gündür. Topyekun, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı olmadan tek bayrak altında toplanan insanların bir kalkışmaya karşı sonuna kadar direnişini temsil eden bu günü unutmamak, unutturmamak adına düzenlenen programlara Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER katılım gösterdi.

 

       15 Temmuz akşamı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, tüm Vakıf personelimiz, Vakfımız bünyesinde işleyiş gösteren Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim almakta olan çocuklarımız öğretmenleri eşliğinde milli birlik ve beraberlik duygusunu öğrenmek, yaşamak, hissetmek amacıyla katılım gösterdi.

          Programda çocuklarımız İstiklal Marşını ve 15 Temmuz şiirlerini okudu. Ardından 15 Temmuz Marşı ile bayrak gösterisi yapan çocuklarımız dünyaya “Tek bayrak, tek vatan, tek yürek” olduğumuzu tüm dünyaya balonları uçurarak gösterdiler ve gelecek neslin bu ruhu yaşatacağını bir kez daha anlatmış oldular.

      İki gün boyunca süren programlarda vakıf personel ve araçları hazır bulunup, gerektiğinde her türlü desteği verdiler.

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama