BİZ HER DAİM YANINIZDAYIZ…

Valimiz Nusret DİRİM’in himayelerinde ve Vakfımız bünyesinde işleyiş gösteren Proje Uygulama Eğitim Merkezimizde hizmet alan kadın kursiyerlerimiz, çocuklarımız, Vakfımızdan Yardım alan vatandaşlarımız, 75. Yıl Huzurevi Sakinleri, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklarımız onuruna yemek programı düzenlendi.

Bulut Düğün Salonunda düzenlenen yemek programına Vali Nusret DİRİM’in eşi Burcu DİRİM, Vali Yardımcısı Erkan KALENDER, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Selim KAPANCI, İl Emniyet Müdürü Ogün VURAL ve eşi Arzu VURAL, İl Müftüsü Mahmut GÜNDÜZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü V. Mahmut ŞAHİN, Vakıf Müdürümüz Feridun GÜLER, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem TEKNECİ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali ÖZCAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR, Orman İşleri Müdürü Selahattin YANIK, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Ahat DELİORMAN, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun KOÇ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Asım ÖZDEMİR ,Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Vakıf Personelleri katıldı.

Programda Proje Uygulama Eğitim Merkezimizden mezun olan çocuklarımız ile yeni dönemde eğitim alan miniklerin gösterileri konuklardan büyük alkış aldı.

Valiliğimizce Vakfımız bünyesinde 2017 yılı Mart ayından itibaren faaliyet gösteren Proje Uygulama Eğitim Merkezinde, 60 okul öncesi ve 150 ilkokul ve ortaokul öğrencisi çocuklarımız ile yeni dönemde de 4-6 yaş grubu 30 okul öncesi çocuğumuz ile 15 ilkokul ve ortaokul öğrencimiz eğitimlerine devam etmektedir.

Samimi bir ortamda geçen yemek programında Burcu DİRİM vatandaşlarımızla yakından ilgilenerek sohbet etti.

Ardından İl Müftüsü Mahmut GÜNDÜZ tarafından yemek duası yapıldı.

Birlik ve beraberliğimizi tazelemek, devletin sıcak yüzü ile vatandaşlarımızı bir kez daha karşılayarak “Biz her daim yanınızdayız” cümlesini gönüllerde hissettirmek amacıyla gerçekleştirilen yemek organizasyonu katılan davetlilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Paylaşım Alanı

Facebook Twitter Google Whatsapp Yazdır

Arama